Оцинкований лист розміром 1 м х 2 м із товщиною 0,20 мм (виробництво Китай).

Цена дговорная

Компанія “Юніонстрой” у місті Суми продає в асортименті оцинкований металевий лист, який широко використовується в будівництві та для потреб домогосподарств.

У Сумах ви можете придбати оцинкований лист розміром 1 м х 2 м і товщиною 0,20 мм.

Оцинкований лист – це прокатний матеріал, оброблений методом оцинкування, який виготовляють на багатьох заводах нашої країни з дотриманням всіх стандартів і вимог ДСТУ. Оцинкування захищає метал від передчасної корозії, впливу вологи та ультрафіолету, що надає металу довговічність і надійність.

Одне з основних застосувань – крівля з металевих листів оцинкованих, для виготовлення жердин та водостоків, незамінна оцинковка в виробництві корпусів пральних машин і холодильників, баків для питної води, гарантуючи покриттю тривалий термін експлуатації.

Виробництво металевих листів оцинкованих проводиться на кількох етапах. Спочатку лист проходить термообробку, обезжирювання, травлення, промивання, тільки після цього занурюється в гальванічний розчин, в результаті чого на поверхні металу утворюється ферро-цинковий сплав, що призводить до посилення антикорозійних властивостей. Потім лист або рулон охолоджується.

Замовити