Оцинкований металевий лист розміром 1 м х 2 м і товщиною 0,38 мм (виробництво Україна).

Цена дговорная

Компанія “Юніонстрой” у місті Суми реалізує оцинкований металевий лист, який широко використовується в будівництві та для потреб домогосподарств.

У Сумах ви можете придбати оцинкований лист розміром 1 м х 2 м і товщиною 0,38 мм.

Оцинкований лист – це прокатний матеріал, оброблений методом оцинкування, який виготовляється на кількох заводах нашої країни з дотриманням всіх стандартів і вимог ДСТУ. Оцинкування захищає метал від передчасної корозії, впливу вологи та ультрафіолету, що надає металу довговічність і надійність.

Одним з основних застосувань є крівля з оцинкованих металевих листів, для виготовлення жердин та водостоків. Оцинкування також є незамінним у виробництві корпусів пральних машин і холодильників, а також баків для питної води, гарантуючи тривалий термін експлуатації.

Виробництво оцинкованих металевих листів проводиться на кількох етапах, включаючи термообробку, обезжирення, травлення та погруження в гальванічний розчин, що призводить до утворення ферро-цинкового сплаву на поверхні металу і підвищення антикорозійних властивостей. Після цього лист або рулон охолоджується.

Замовити