Металочерепиця Супермонтеррей у Сумах

Металочерепиця – кращий матеріал для покрівлі!

Ще з часів фіна Пааво Ранніла, засновника металочерепиці, профіль Монтерей вважається зразком для наслідування. Сьогодні технології змінилися, і ми готові представити вам удосконалену версію металочерепиці Monterrey!

Використання металочерепиці Monterrey Черепиця використовується для облаштування покрівлі приватних будинків, дач, котеджів, особняків. Вона ідеально поєднується з архітектурою будівель та органічно вписується в навколишній ландшафт. Низька форма профілю створює рельєфне зображення даху.

Варіанти покриттів металочерепиці

  • Глянцевий поліестер. Високі декоративні якості металочерепиці Monterrey. Вишукані кольорові поверхні стануть прикрасою будь-якої покрівлі.
  • Матовий поліестер. Має матову поверхню, відрізняється стійкістю до негативних зовнішніх факторів.

Глянцева і матова кольорова черепиця Монтерей Металочерепиця з кольоровим матовим або глянцевим покриттям дуже легко монтується, термін її служби перевищує 50 років! Вона стійко переносить зміни температури і впливи ззовні. Крім того, черепиця Монтерей:

  • виготовлена з вогнетривких, екологічно чистих матеріалів.
  • має оптимальну гнучкість, міцність, стійкість до руйнування.
  • зберігає колір протягом 10 років завдяки полівінілхлоридному, поліестеровому полімерному покриттю. Придбайте металочерепицю за доступними цінами в нашому інтернет-магазині! У каталозі ви також можете підібрати супутні товари до кровельного матеріалу: планки, саморізи та інші комплектуючі.

Замовити металочерепицю в Сумах по цінам виробника ви можете в компанії «Юніонстрой». Телефонуйте 095 933-9873 або 050 407-1872

Замовити